Kosmetyki – Producenci

Decleor

Jest pionierem w aromaterapii i fitoterapii. W swoich produktach używa tylko w 100% naturalnych, czystych i wolnych od konserwantów Olejków eterycznych. Są one najlepsze dla skóry, którą stymulują, relaksują, koją i rewitalizują. Szeroka gama produktów pozwala na zaspokojenie potrzeb każdego klienta.


Organic Series

N

owa linia kosmetyków naturalnych i zdrowych, które mogą być rekomendowane weganom, kobietom w ciąży oraz osobom o wyjątkowo wrażliwej skórze. Stanowią alternatywę dla chemicznych produktów używanych podczas najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Produkty OrganicSeries powstają z najwyższej jakości organicznych składników, z czego co najmniej 95% pochodzi z certyfikowanych, ekologicznych upraw. Nie zawierają syntetycznych barwników, sztucznych substancji zapachowych, parabenów, roślin modyfikowanych genetycznie oraz substancji pochodzących z ropy naftowej.


Lycon

W

osk komponowany z najwyższej jakości żywic naturalnych i wosku pszczelego zapewnia doskonałe rezultaty usuwając uporczywe włoski nawet o długości 1mm z najbardziej wrażliwych miejsc.